Kıbrıs Yapı ve Kaplama

Hakkımızda

Şirket Profili

Kamtek Ltd 1998 yılındaki kuruluşu ile dış yapı kaplamada çuhadaroğlu markası kullanarak yüksek bir Pazar ivmesi katetmiş, yükseliş grafiğini buna bağlı olarak izolasyon konusunda da yalteks firması ile genişletip 2004 yılında yan kuruluşu olan Glasstech firması ile cam teknolojilerinde yeni nesil sistemleri ülkemize taşımıştır. Çuhadaroğlu Alüminyum ve pakpen siding sistemleri ile ürün yelpazesini genişleten kamtek, dış yapı kaplama konusunda çevreci anlayış ile trespa markası ile dış yapı sistemleri ile daha geniş yapısal alanlara hizmet getirmiştir. 2005 yılında Isıtma soğutma sistemleri ile tanışan Kamtek ltd ülke genelinde Airfel firması ile Mitsubishi marka KX4 modellerinde VRV sistemlerini ülkemize taşımıştır. 2006 yılında Tüm Kıbrısta bir ilki gerçekleştiren fırmamız Cam ürünlerinde Temperleme ile Tek ve öncü kuruluş olmuş ve yine 2007 yılında kurmuş olduğu Cam robot sistemi ile ülke yatırımlarına büyük bir katkı sağlayıp çağdaş cam tasarımlarının öncüsü ve Teknolojik gelişmelerin takipcisi olmuştur. Kam-tek ltd mühendisleri yanında teknik donanım ve profesyonel hizmet anlayışı ile Kıbrısa hizmet vermeye kaliteli ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile faaliyetlerine ve yatırımlarına devam etmektedir.

Tarihçemiz

Kam-Tek Ltd 1998 yılında iki kardeşin uğraşı olarak depo yapım ve tesisatı ile faaliyetlerine başlamış ve ülkemizin yapı alanında dış cephe kaplama, izolasyon ve cam konsepti konusunda geliştirmiş ve bugün çağdaş yapı tasarımları ve cam teknolojileri ile ülkemizde müşteri hizmetinin ön planda bulunduğu firma haline gelmiştir.

Direktörün Mesajı

1998 yılında depo ve tesisat işleri ile faaliyette olan firmasız gelişen ülke ekonomisini takip ederek dış yapı kaplama ve izolasyon ile faaliyet alanını değiştirmiştir. Kıbrısın sıcak kanlı insanları olarak ilk hedefimiz müşterilerimizle ilgilenmek ve onları memnun edeceğimiz mutlu müşteri potansiyelini yakalamak ve geliştirmek olmuştur. Dış yapı yanında cam teknolojilerini ülkemizde halkımıza sunmak ve ısıtma soğutma sistemleri ile bir bütün oluşturmak halkımıza hizmet etmenin mutluluğunu ve gururunu yaşamaktayız. Merkez ofisimizin 2008 yılından itibaren Haspolat sanayi bölgesinde olması ve tüm üretim tesislerimizin aynı bölgede olması çalışan personelimizin de memnuniyetini ortaya koymuştur. Tüm çalışmalarımız, müşterilerimizin ve halkımızın çağdaş ve modern yaşam ortamlarında hayat bulmasını sağlamak ve öncü ve yenilikci firma olmak.

Vizyonumuz

Yapı teknolojilerinde kaliteli, güvenli ve çağdaş görünümlerle ülke yapı taşlarının gelişmesine kakıda bulunan öncü bir firma olmaktır.

Misyonumuz

Dünya gelişimi ile cephe ve kompozit yapıların yaşamımızda daha güvenli ve cam konsepti ile bir bütün oluşturmasına katkıda bulunmak, ısıtma ve soğutma sistemleri ile geleceğin yaşam ortamlarını hazırlamaktır.

İso ve Kalite Belgelerimiz

ISO 10002-2014
Download
ISO 9001-2015
Download
ISO 14001-2015
Download
ISO 45001-2018
Download
ISO 50001-2018
Download
Top